MARKALAR
 
ALIŞVERİŞ SEPETİM
0 ürün var.
 
ÜCRETSİZ KARGO

 
Taski R70 10 kg
Taski R70 10 kg
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu:
Stokda var
İzlenim:
6986
Ürün Kodu:
GNL009
Üretici:
Oy Ortalaması:
Oylanmadı

 

Taski R70 Kireç, Çimento Sökücü 10 kg


 

İnşaat sonrası temizlikte çimento ve kireç lekelerini çözücü konsantre toz maddedir. Ilık suyla %10 oranında seyreltilerek kullanılır.

Tuğla, klinker, granit ve taş zeminler üzerindeki çimento, alçı ve kireç kalıntılarının temizlenmesi için formüle edilmiştir. Çabuk ve etkili bir temizlik sağlar. Havuz yüzeylerinin temizliği için de elverişlidir. Çamaşırlar üzerinde biriken kalsiyum kalıntılarının çıkarılmasında da güvenle kullanılır (beher litre su için 20-25gr)

KULLANIM TALİMATI
Ön hazırlık olarak R70'i uygulamadan önce yağ ve wax lekelerinin çıkarılması için Taski Profi uygulanması tavsiye edilir. Kirin cinsine göre 10lt ılık su için 1-2kg R70 ilave edilerek çözelti hazırlanır. 

Hazırladığınız bu çözeltiyi doğrudan yüzey üzerine dökünüz ve fırça yardımı ile eşit şekilde yayınız. 15dk kadar bekledikten sonra TASKI 42SE veya TASKI 42DS ile kahverengi ped kullanarak yüzey üzerinde ovalama işlemi yapınız. Çok inatçı lekeler için bu işlemi birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. R70 ile temizlik işlemi bittikten sonra zemini mutlaka 2 veya 3 kez durulayınız.

Sarfiyat Miktarı: 20-40 metrekarelik zeminin temizlenmesi için 1kg R70 yeterlidir.

ÖNEMLİ UYARILAR!
R70 metal kaplar içinde muhafaza edilmelidir.Armatür vb. metal aksamlar ile temas etmemelidir. Delikli tuğlalar, fayans bağlantı araları ve klinkerler kullanımdan önce muhakkak ıslatılmalıdır ve yıkama işleminden hemen sonra durulanmalıdır. Çini ve mermer gibi doğal ve yapay taşlar üzerinde kullanmayınız. Renk solmalarına sebep verip vermediğini küçük bir alanda test ediniz. Sülfamik asit ihtiva eder. Yutulduğunda vücuda zarar verir. Cildi ve gözleri tahriş eder. Teması halinde bol su ile yıkayıp, doktora başvurunuz. Usulüne uygun olmayan kullanımdan doğabilecek zararlardan üretici ve pazarlayıcı firmalar sorumlu tutulamaz.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.
Sitemizde bulunan urunler tanitim amacli olup egerki sahis veya markalar tarafinca sirketimize ileteceginiz sikayet veya talepleri ysf@ysftoptan.com mail adresine yollayarak iletebilirsiniz.
Sitemizin daha saglikli ve duzgun goruntulenmesi icin Firefox veya Chrome kullanmanizi tavsiye ediyoruz...