Ankara Tork Havlu,Ankara Ambalaj ve Temizlik Ürünleri

Essity Tork

Essity Tork – Ofis binanızın tamamı için ürünler ve hizmetler

Tork Mikrofiber Tekrar Kullanılabilir Temizlik Bezi

Tüm alanlarda sağlıklı bir çalışma ortamı sunabilmenizi sağlayabilmek için Tork, bütün tesisinizde ofis hijyenini geliştirmenize yardımcı olan çeşitli çözümler sunmaktadır.

1. Tork Hijyen Standı
2. Tork Yüzey Temizleme Islak Mendili
3. Tork Xpressnap® Fit Masaüstü Peçete Dispenseri
4. Tork Mini İçten Çekmeli Dispenseri

Aşağıdaki resimde numaralandırılan alanlar; Sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu güvenceye almak amacıyla tork ürünleri ile hijyeni ve çalışan sağlığını teşvik etmek için tesisinizin tüm alanlarını donatmanız gereklidir. Giriş kapısından itibaren bütün binanızda kolayca erişilebilir hijyen çözümleri sunarak, yeni hijyen standardını güvenceye almakta ne kadar kararlı olduğunuz gösterirsiniz. Aynı zamanda çalışanların ve ziyaretçilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlarsınız.

essity tork
essity tork

Aşağıdaki resimde numaralandırılan alanlar; Essity Tork, resepsiyon, ofis alanları ve konferans salonlarınız için kullanımı ve bakımı kolay olmasına rağmen her yere sığacak kadar kompakt ve modern tasarıma sahip hijyen çözümleri içerir.
1. Tork PeakServe® Sürekli™ Havlu Kağıt Dispenseri
2. Tork Advanced PeakServe® Sürekli™ Havlu Kağıt – ÇOK YAKINDA!
3. Tork Orta Kartonsuz Orta Boy Tuvalet Kağıdı Dispenseri
4. Sensörlü Tork Skincare Dispenseri
5. Tork Şeffaf Köpük Sabun
6. Tork PaperCircle® – Dünyanın ilk havlu kağıt dönüşüm hizmetidir

Lavabolarınızdaki hijyen ürünlerinin kalitesinin ve sürekli olarak bulunurluğunun sağlanması hep önemli bir konu olmuştur. Artık bu kesinlikle bir zorunluluk.Mağazamıza ihtiyacshop.com.tr göz atabilirsiniz.

Ankara Tork Havlu, daha az kontrol etmenizi gerektiren ve tekrar doldurulması ve bakımı personeliniz için son derece kolay olan oldukça etkileyici yüksek kapasiteye sahip hijyen ürünleri sunarak temizlik verimliliğinizi arttırır. İşletmenizin veya ofisinizin hijyen kalitesini arttırabilirsiniz. Pakete, dünyanın ilk havlu kağıt geri dönüşüm hizmeti olan Tork PaperCircle da dahildir. Kullanılmış havlu kağıtlarınızın, yeni temizlik kağıdı ürünleri olarak döngüye yeniden katılmasını sağlayarak, işletmenizin geri dönüşüme dahil olmasına yardımcı olur. Mağazamız üzerinden verilen siparişlerde tüm Türkiye üzerinde gönderim yapılabilmektedir. Detaylı inceleme için online mağazamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

essity tork
essity tork

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *